36. Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM

Tekst otwarty Tylko on-line nr 82/2020

Europejskie Centrum Biznesu oraz Partnerzy Merytoryczni mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 36. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Farmaceutycznego POLFARM, który odbędzie się 22 września 2020 r. w formule online.

Temat przewodni spotkania brzmi:

„Nowe wyzwania, szanse i zagrożenia dla branży farmaceutycznej”

Tradycyjnie Kongres organizowany jest na jesieni, aby wraz z zaproszonymi  prelegentami poruszyć szczególnie istotne aspekty prawne, regulacyjne i podatkowe, odnoszące się do podmiotów rynku farmaceutycznego. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, w ramach Kongresu zaproszeni eksperci i praktycy odniosą się nie tylko na bieżących kwestii dotyczących sektora, ale i nowych wyzwaniach, jakie niosą ze sobą skutki epidemii. Wśród tematów, jakie zostaną poruszone podczas Kongresu są m.in. kluczowe zmiany w obszarze prawa farmaceutycznego i refundacji leków w dobie pandemii COVID-19, działania UOKiK w branży farmaceutycznej, czy compliance w czasie COVID-19 w branży farmaceutycznej. Zaproszeni prelegenci zajmą się także zagadnienia zmian w przepisach dotyczących suplementów diety oraz zmian na rynku obrotu hurtowego i detalicznego w dobie COVID-19. W ramach Kongresu analizie zostaną poddane nowe regulacje UE w odniesieniu do produktów leczniczych weterynaryjnych, podatkowe aktualności branżowe czy nowe wyzwania regulacyjne, jeżeli chodzi o kontakt przedstawicieli firmy z HCPs. Mamy nadzieję, że kształt merytoryczny konferencji pozwoli omówić zaproszonym Prelegentom najważniejsze bieżące wyzwania dla firm farmaceutycznych oraz przeanalizować inne czynniki, które decydują o sukcesie i rozwoju najlepszych firm w tej branży.

Wszystkie informacje dotyczące Kongresu dostępne są na stronie www.polfarm.biz.

PROGRAM KONGRESU   |   FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zobacz również

Tekst otwarty Tylko on-line nr 86/2021

Twoja rekomendacja ma znaczenie! Doradzaj odpowiedzialnie

Ogólnopolska kampania edukacyjna Doradzam odpowiedzialnie powstała by dostarczyć farmaceutom wiedzy i narzędzi do odpowiedzialnego pełnienia swojej roli, aby pomagać pacjentom. Wchodząca w życie 16 kwietnia 2021 r. Ustawa o zawodzie farmaceuty wprowadza wiele zmian w sposobie funkcjonowania rynku aptecznego. To, co się zmienia, to przede wszystkim rosnąca odpowiedzialnością farmaceuty podczas pracy za pierwszym stołem.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 84/2020

Ustawa o Zawodzie farmaceuty: pożegnanie z kompromisem

W czwartek 10 grudnia Sejm RP przyjął Ustawę o zawodzie farmaceuty. Ustawę, na którą środowisko farmaceutów czekało od ponad trzech dekad. Niewiele zabrakło, żeby jej kształt był akceptowalny przez wszystkie strony rynku aptecznego.

Czytaj więcej

Przejdź do

Partnerzy

Reklama