II Forum „Pharma PL@net 360ᵒ”

Planet.jpg
Tekst otwarty Tylko on-line nr 83/2020

W tym roku, wyjątkowo, spotkanie odbędzie się w formule 100% online w dniach 4-5 listopada. Mottem przewodnim tegorocznej edycji jest Adapt your business to unstable conditions. Be agile. Be prepared. Be winning. Rzeczywiście proponowane obszary tematyczne, bazujące na pogłębionych wywiadach prowadzonych przez nas od początku tego roku z całym sektorem, w dużej mierze dotyczą starcia dwóch strategii: tej, której celem jest stabilizacja biznesu i tej, dla której nadrzędne są elastyczność i otwartość na nowe.

Tegoroczna edycja Forum pokaże jak wygląda obecnie rynek farmaceutyczny i medyczny. Da konkretne wskazówki do tego jak prowadzić biznes i gdzie położyć zdecydowane akcenty. Jest miejscem wymiany doświadczeń liderów sektora w kluczowych obszarach rozwojowych firm; osobne wyzwania zostaną omówione w konkretnych case studies w ramach sesji równoległych:

  • Sesja Plenarna – podsumowanie i prognoza stanu opieki zdrowotnej w Polsce z naciskiem na potencjał rozwoju telemedycyny i value based healthcare
  • Sesja Strategies, Governmental Affairs & Legal Regulations – ekspercka debata na temat wyzwań i problemów polityki zdrowotnej i kluczowych zmian w ustawodawstwie mających realny wpływ na jakość i stabilność systemu ochrony zdrowia
  • Sesja Digital Chances, Sales & Marketing Omni-challenge – prezentacja wielowymiarowych działań komercyjnych wspieranych przez Digital; trendy, strategie, innowacje i przykłady konkretnych wdrożeń i rozwiązań
  • Sesja Distribution & Supply Chain Excellence – cel dyskusji w tej części: zapewnić bezpieczeństwo i efektywność wszystkich ogniw farmaceutycznego łańcucha dostaw
  • Sesja People & Field Force Development & Effectiveness – operacyjne kwestie oparte o stałą dbałość o motywację i zaangażowanie w zespołach sprzedażowych, a także tematy z zakresu polityki personalnej i rozwoju zasobów ludzkich.

Jak w roku ubiegłym, konferencja ma zgromadzić wszystkich uczestników rynku ochrony zdrowia, kluczowe działające na polskim rynku firmy farmaceutyczne i medyczne oraz dostawców rozwiązań dla tych firm, jak również instytucje i organizacje, których interesem jest stały wzrost i rozwój segmentu.


Już teraz w konferencji swoje wystąpienia potwierdziło ponad 70-ciu ekspertów-praktyków; wśród nich reprezentanci kluczowych na polskim rynku firm farmaceutycznych i medycznych oraz profesjonaliści sektora:
Wiceminister Zdrowia, Podsekretarz Stanu, Maciej Miłkowski
Michał Nitka, CEO, General Manager Central & Eastern Europe, TEVA PHARMACEUTICALS
Marek Macyszyn, General Manager Poland & Czech Republic, VERTEX PHARMACEUTICALS
Nienke Feenstra, General Manager, TAKEDA PHARMA
Sebastian Cudny, General Manager, FERRING PHARMACEUTICALS
Jolanta Dilling-Nowińska, General Manager, ABBVIE/ALLERGAN
Phil Krzyzek, General Manager Biopharma, Managing Director. MERCK POLAND
Marcin Bruszewski, Dyrektor Generalny ds. Rynków Direct CEE, PHILIPS HEALTH SYSTEMS
Robert Łukawski, President of The Management Board, ZENTIVA POLSKA|ALVOGEN PHARMA
Jarosław Marcoll, CEO, AOP ORPHAN PHARMACEUTICALS
Jarosław Olszewski, Prezes Zarządu, BIOFARM
Maciej Chmielowski, Managing Director Poland and Baltic Countries, FRESENIUS KABI POLSKA
Marta Rosińska, Dyrektor Zarządzający Pharmaceutical Diagnostics, GE HEALTHCARE NEE
Irena Rej, Prezes, IZBA GOSPODARCZA FARMACJA POLSKA
Krzysztof Łanda, CEO, MEDINVEST SCANNER
Krzysztof Kopeć, Prezes PZPPF
Andrzej Stachnik, CEO, ZPHF


Szczegółowe informacje o konferencji znajdą Państwo na stronie wydarzenia: https://pharmaplanet.pl/ 

Zobacz również

Tekst otwarty Tylko on-line nr 83/2020

Zabraknie sprzętu do podania szczepionki przeciw COVID‑19?

Obecnie cały świat oczekuje na szczepionkę przeciw COVID-19. Testy kliniczne nadal trwają, a gotowa szczepionka powinna być dostępna dla pacjentów na początku 2021 roku. Prawdopodobnie szczepionka przeciw COVID-19, jak większość innych nowych szczepionek, będzie dostępna w fiolkach, które zawierają proszek do przygotowania jednocześnie od kilku do kilkunastu dawek. Przed podaniem trzeba będzie go rozpuścić, a do wykonania immunizacji niezbędny będzie sprzęt do iniekcji w postaci igły, strzykawki, opatrunków oraz środków dezynfekujących. Eksperci podkreślają, że warto już dziś odpowiednio przemyśleć ten proces.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 83/2020

Jak wykorzystać system PLMVS do zarządzania apteką?

KOWAL.jpg

Choć korzystanie z systemu jest obowiązkowe, niesie ono za sobą szereg korzyści – nie tylko dla pacjenta, lecz również właścicieli aptek i farmaceutów. Jak efektywnie wykorzystywać gromadzone przez niego dane w codziennej pracy? Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków (KOWAL) radzi, w jaki sposób wykorzystać system PLMVS do zarządzania w aptece.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 82/2020

36. Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM

Europejskie Centrum Biznesu oraz Partnerzy Merytoryczni mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 36. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Farmaceutycznego POLFARM, który odbędzie się 22 września 2020 r. w formule online.

Czytaj więcej

Przejdź do

Partnerzy

Reklama