II Forum „Pharma PL@net 360ᵒ”

Tekst otwarty Tylko on-line nr 83/2020

W tym roku, wyjątkowo, spotkanie odbędzie się w formule 100% online w dniach 4-5 listopada. Mottem przewodnim tegorocznej edycji jest Adapt your business to unstable conditions. Be agile. Be prepared. Be winning. Rzeczywiście proponowane obszary tematyczne, bazujące na pogłębionych wywiadach prowadzonych przez nas od początku tego roku z całym sektorem, w dużej mierze dotyczą starcia dwóch strategii: tej, której celem jest stabilizacja biznesu i tej, dla której nadrzędne są elastyczność i otwartość na nowe.

II Forum „Pharma PL@net 360ᵒ”

Tegoroczna edycja Forum pokaże jak wygląda obecnie rynek farmaceutyczny i medyczny. Da konkretne wskazówki do tego jak prowadzić biznes i gdzie położyć zdecydowane akcenty. Jest miejscem wymiany doświadczeń liderów sektora w kluczowych obszarach rozwojowych firm; osobne wyzwania zostaną omówione w konkretnych case studies w ramach sesji równoległych:

  • Sesja Plenarna – podsumowanie i prognoza stanu opieki zdrowotnej w Polsce z naciskiem na potencjał rozwoju telemedycyny i value based healthcare
  • Sesja Strategies, Governmental Affairs & Legal Regulations – ekspercka debata na temat wyzwań i problemów polityki zdrowotnej i kluczowych zmian w ustawodawstwie mających realny wpływ na jakość i stabilność systemu ochrony zdrowia
  • Sesja Digital Chances, Sales & Marketing Omni-challenge – prezentacja wielowymiarowych działań komercyjnych wspieranych przez Digital; trendy, strategie, innowacje i przykłady konkretnych wdrożeń i rozwiązań
  • Sesja Distribution & Supply Chain Excellence – cel dyskusji w tej części: zapewnić bezpieczeństwo i efektywność wszystkich ogniw farmaceutycznego łańcucha dostaw
  • Sesja People & Field Force Development & Effectiveness – operacyjne kwestie oparte o stałą dbałość o motywację i zaangażowanie w zespołach sprzedażowych, a także tematy z zakresu polityki personalnej i rozwoju zasobów ludzkich.

Jak w roku ubiegłym, konferencja ma zgromadzić wszystkich uczestników rynku ochrony zdrowia, kluczowe działające na polskim rynku firmy farmaceutyczne i medyczne oraz dostawców rozwiązań dla tych firm, jak również instytucje i organizacje, których interesem jest stały wzrost i rozwój segmentu.


Już teraz w konferencji swoje wystąpienia potwierdziło ponad 70-ciu ekspertów-praktyków; wśród nich reprezentanci kluczowych na polskim rynku firm farmaceutycznych i medycznych oraz profesjonaliści sektora:
Wiceminister Zdrowia, Podsekretarz Stanu, Maciej Miłkowski
Michał Nitka, CEO, General Manager Central & Eastern Europe, TEVA PHARMACEUTICALS
Marek Macyszyn, General Manager Poland & Czech Republic, VERTEX PHARMACEUTICALS
Nienke Feenstra, General Manager, TAKEDA PHARMA
Sebastian Cudny, General Manager, FERRING PHARMACEUTICALS
Jolanta Dilling-Nowińska, General Manager, ABBVIE/ALLERGAN
Phil Krzyzek, General Manager Biopharma, Managing Director. MERCK POLAND
Marcin Bruszewski, Dyrektor Generalny ds. Rynków Direct CEE, PHILIPS HEALTH SYSTEMS
Robert Łukawski, President of The Management Board, ZENTIVA POLSKA|ALVOGEN PHARMA
Jarosław Marcoll, CEO, AOP ORPHAN PHARMACEUTICALS
Jarosław Olszewski, Prezes Zarządu, BIOFARM
Maciej Chmielowski, Managing Director Poland and Baltic Countries, FRESENIUS KABI POLSKA
Marta Rosińska, Dyrektor Zarządzający Pharmaceutical Diagnostics, GE HEALTHCARE NEE
Irena Rej, Prezes, IZBA GOSPODARCZA FARMACJA POLSKA
Krzysztof Łanda, CEO, MEDINVEST SCANNER
Krzysztof Kopeć, Prezes PZPPF
Andrzej Stachnik, CEO, ZPHF


Szczegółowe informacje o konferencji znajdą Państwo na stronie wydarzenia: https://pharmaplanet.pl/ 

Zobacz również

Tekst otwarty Tylko on-line nr 86/2021

Twoja rekomendacja ma znaczenie! Doradzaj odpowiedzialnie

Ogólnopolska kampania edukacyjna Doradzam odpowiedzialnie powstała by dostarczyć farmaceutom wiedzy i narzędzi do odpowiedzialnego pełnienia swojej roli, aby pomagać pacjentom. Wchodząca w życie 16 kwietnia 2021 r. Ustawa o zawodzie farmaceuty wprowadza wiele zmian w sposobie funkcjonowania rynku aptecznego. To, co się zmienia, to przede wszystkim rosnąca odpowiedzialnością farmaceuty podczas pracy za pierwszym stołem.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 84/2020

Ustawa o Zawodzie farmaceuty: pożegnanie z kompromisem

W czwartek 10 grudnia Sejm RP przyjął Ustawę o zawodzie farmaceuty. Ustawę, na którą środowisko farmaceutów czekało od ponad trzech dekad. Niewiele zabrakło, żeby jej kształt był akceptowalny przez wszystkie strony rynku aptecznego.

Czytaj więcej

Przejdź do

Partnerzy

Reklama