Szkolenia

Wydawnictwo Explanator oferuje dobrze zdefiniowane i zwarte formy szkoleniowe obejmujące swoją tematyką szeroko rozumiane zagadnienia finansowe i podatkowe. Wspomagamy praktykę zarządzania przedsiębiorstwem, przedstawiamy rozwiązania problemów zawodowych, tłumaczymy zawiłości prawa z różnych obszarów. Szczególną wagę przywiązujemy do kompetencji i praktycznych doświadczeń współpracujących z nami trenerów i wykładowców. Nasz zespół proponuje także szkolenia zamknięte – formy ściśle dopasowane do kultury organizacyjnej i potrzeb Państwa przedsiębiorstw. Aby stworzyć szkolenie idealnie dopasowane do profilu firmy współpracujemy ściśle ze zleceniodawcą – tak na etapie definiowania potrzeb, jak i oceny efektywności szkolenia. Poprzez nasze przywiązanie do praktycznego charakteru szkoleń dedykowanych wspomagamy realizację Państwa celów w zakresie rozwoju zawodowego kadr zarządzających i pracowników.

Warsztaty praktyczne Anna Zaporowska

Ochrona środowiska w 2020 roku

Zmiany w obowiązkach przedsiębiorców: sprawozdawczość do KOBIZE oraz ewidencja odpadów poprzez rejestr BDO

Wszystkie podmioty korzystające ze środowiska powodujące emisję zanieczyszczeń do powietrza od 2020 roku mają obowiązek sporządzenia sprawozdania o zakresie korzystania ze środowiska na podstawie raportu wprowadzonego do krajowej bazy KOBIZE. Nowe przepisy odpadowe (o wytwarzaniu śmieci, które nie są zwykłymi odpadami komunalnymi) dotyczą zarówno dużej firmy produkcyjnej, jak fryzjerki czy sklepikarza. Za brak rejestracji w BDO Inspektorat Środowiska będzie nakładać wysokie kary. Składane sprawozdania do Marszałka Województwa będą mogły być przygotowane tylko przy pomocy systemu KOBIZE po wcześniejszej rejestracji i uzyskaniu danych dostępowych do swojego konta. Zapraszamy na praktyczne szkolenie, w trakcie którego omówione zostaną aktualne przepisy dotyczące opłat za korzystanie ze środowiska.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

Katowice, 12.12.2019

Wrocław, 31.01.2020

Kraków, 7.02.2020

Poznań, 13.02.2020

Warszawa, 14.02.2020

E-kurs mailowy Zespół ekspertów

Rentowna apteka

Od budowania pozycji apteki na rynku po zarządzanie relacjami z pacjentami

Właściciel, czy kierownik apteki łączy w sobie wiele ról zawodowych. Jest jednocześnie przedsiębiorcą, pracodawcą, managerem od marketingu i sprzedaży. Jak być skutecznym w morzu tych zadań i obowiązków, jak zbudować lojalność i zadowolenie pacjentów, jak zarządzać apteką, aby była konkurencyjna i przynosiła zysk? Na te i wiele innych pytań uzyskają Państwo odpowiedzi biorąc udział w naszym e-szkoleniu. W przystępny sposób, przy niewielkim nakładzie czasu otrzymacie Państwo garść informacji jak połączyć wiedzę farmaceutyczną z kompetencjami managerskimi.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

Szkolenie on-line, 29.11.2019

Blended learning dr Dariusz Stronka

Zarządzanie kosztami i rentownością

w ramach Akademii Controllingu i Rachunkowości Zarządczej

  • Chcą mieć Państwo pewność, że przygotowywane przez Państwa analizy zawierają czytelne informacje, służące optymalizacji kosztów i minimalizacji ryzyka finansowego?
  • Chcą Państwo otrzymać narzędzia, które ułatwią pracę i skrócą czas przygotowywania raportów i sprawozdań?
  • Zależy Państwu na podniesieniu kwalifikacji zawodowych, ale trudno Państwu ocenić, czy dostępne na rynku szkolenia i kursy gwarantują wysoki poziom merytoryczny poparty bogatym doświadczeniem prelegentów?

Zapraszamy do udziału w kursie pt. Zarządzanie kosztami i rentownością przygotowanym przez zespół autorski magazynu "Controlling i Rachunkowość Zarządcza" oraz "Finanse + Controlling" w ramach AKADEMII CONTROLLINGU I RACHUNKOWOŚCI ZARZĄDCZEJ.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

Warszawa, 4.12.2019

Warsztaty praktyczne Anna Sławińska

Wizualizacja danych w Excelu

Zapraszamy na praktyczne warsztaty, podczas których zapoznają się Państwo z możliwościami Excela w zakresie prezentacji i wizualizacji danych w ciekawy i atrakcyjny sposób, tak aby przy tym pokazać wszystkie najważniejsze informacje, które przełożą się na proces podejmowania decyzji biznesowych.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

Kraków, 24.01.2020

Warszawa, 31.01.2020

Poznań, 7.02.2020

Blended learning Zespół ekspertów

Zarządzanie apteką w praktyce

Praktyczny kurs dla kierowników, kandydatów na kierowników i właścicieli aptek

Pełnienie funkcji kierownika apteki to nie tylko prestiż i wyższe wynagrodzenie, ale przede wszystkim ogromna odpowiedzialność  – finansowa, dyscyplinarna i karna. Odpowiedzialność wobec organizacji administracji państwowej i samorządowej, pacjentów, właściciela apteki a także pracujących w niej pracowników. No i sporo obowiązków, z których tylko część można delegować na innych. To konieczność łączenia wiedzy farmaceutycznej z kompetencjami managerskimi.  Dodatkowo sytuacji nie ułatwiają niejasne, pozostawiające sporo wątpliwości przepisy.

Jeżeli:

  • chcą Państwo być skutecznym managerem, działając przy tym zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami etyki zawodowej,
  • zależy Państwu, aby zarządzana przez Was placówka była rentowna i konkurencyjna,
  • wiedzą Państwo, że apteka nie jest sklepem z lekami, ale rachunek ekonomiczny też jest istotny,
  • szukają Państwo rozwiązań, które pozwolą budować lojalność i zadowolenie pacjentów,
  • chcą Państwo, aby każdy pracownik czuł się dobrze w zarządzanym przez Was zespole i dobrze realizował swoje obowiązki,

zapraszamy do udziału w kursie przygotowanym przez ekspertów „BIULETYNU INFORMACYJNEGO KIEROWNIKA APTEKI”.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

Warszawa, 2.12.2019

Current issue

Go to

Partners

Advertisement